Wij willen vanuit wederzijdse betrokkenheid leerlingen helpen om zichzelf te kunnen zijn.

Antoniusschool Hoorn

Scheerder 2

1625 VA Hoorn

tel:0251-655771

e-mail: admin-noord@aloysiusstichting.nl

 

Correspondentie

Havinghastraat 17

1817 DA ALKMAAR

brinnummer Antonius: 00RL05


Locatiedirecteur

Suzanne Wit

suzanne.wit@aloysiusstichting.nl

 

Locatiecoördinatoren

Simone Zwagerman

E-mail: s.zwagerman@dewissel-hoorn.nl

Diana Duin

E-mail: d.duin@leerzaam.nl

Tjarde Soppe

E-mail: tjarde.soppe@parlan.nl

 

Zorgcoördinator

Jet Blokdijk

jet.blokdijk@Aloysiusstichting.nl

 

Bestuur

Aloysius Stichting (41008)
Postbus 98
2215 ZH Voorhout
0252 43 40 00
www.aloysiusstichting.nl

 

Veiligheidscoördinator

Jet Blokdijk

jet.blokdijk@aloysiusstichting.nl

 

Vertrouwenspersoon

mevr. I.L.A. Wielinga (contactpersoon)
Tel.: 0252 - 43 40 00

 

Onderwijsinspectie

Algemeen: 088-6696000

Vertrouwensinspecteur: 0900-1113111
www.owinsp.nl

 

 

Contactgegevens per locatie kunt u vinden onder 'locaties' 

 

U kunt ook contact met ons opnemen met behulp van het contactformulier

 


Locaties

Antonius Hoorn

Scheerder 2
1625 VA Hoorn

0251-65 57 71

antoniusschool@aloysiusstichting.nl